Sorting by

×

Van Windows tot MacBook: BizzCon ondersteunt jouw ideale werkplek 

Steeds meer ondernemers kiezen bewust voor flexibiliteit in hun ICT-omgeving. Niet vastzitten aan één leverancier of systeem, maar werken met wat écht bij een collega en functie past. Zeker met de komst van de nieuwe MacBook Neo, de goedkoopste MacBook die Apple ooit heeft uitgebracht, neemt de toegankelijkheid van Apple-apparatuur flink toe en overtuigt het steeds meer ondernemers om over te stappen. De dienstverlening van BizzCon sluit hier naadloos op aan: wij werken volledig systeemonafhankelijk. Dat betekent dat je niet alleen terecht kunt voor Windowsomgevingen, maar ook voor Apple-oplossingen zoals Macbook. 

Manier van werken centraal 

Consultant Dirkjan vertelt: “We zien dat steeds meer klanten bewust kiezen voor Apple-apparatuur. Nu de tendens verschuift, willen we vanuit BizzCon voor deze gebruikers ook kwaliteit en ondersteuning bieden. Onze aanpak blijft daarbij hetzelfde: we kijken naar wat het beste werkt voor jou organisatie. Niet het systeem staat centraal, maar jouw werkproces.” 

Dezelfde krachtige werkplek, ook op MacBook 

Om op een MacBook net zo prettig en veilig te werken als op een Windows-werkplek, gebruiken we extra slimme software. Daarmee zorgen we dat jouw MacBook net zo goed beheerd en beveiligd is als elke andere werkplek.  

MacBook steeds populairder onder ondernemers 

De populariteit van MacBooks groeit al jaren onder ondernemers. De combinatie van gebruiksgemak, performance en design maakt het een aantrekkelijke keuze voor wie efficiënt wil werken. Zeker in creatieve sectoren en bij bedrijven die waarde hechten aan mobiliteit en uitstraling zie je de MacBook steeds vaker terug. 

Nieuwe MacBook Neo maakt Apple nóg aantrekkelijker 

Met de komst van de nieuwe MacBook Neo zet Apple opnieuw een stap vooruit. Sneller, krachtiger en nog energiezuiniger. Voor ondernemers betekent dat: langer werken zonder opladen, soepel multitasken en een apparaat dat moeiteloos meegroeit met je ambities. 

Deze ontwikkeling maakt het nóg interessanter om voor Apple te kiezen. Bij BizzCon zorgen we dat jouw ICT-omgeving daar perfect op aansluit. 

Kortom: Of je nu werkt met Windows, Mac of een combinatie van beide: wij zorgen dat alles samenkomt in één goed werkende omgeving. Geen gedoe, geen beperkingen. Gewoon ICT die jouw werk makkelijker maakt.

Hulp of advies nodig?

Neem vrijblijvend contact op! Wij helpen je graag verder.