Sorting by

×

BizzCon start samenwerking met Eteck


Een nieuwe branche, vertrouwde kennis. Met jarenlange ervaring in connectiviteitsdiensten weten we als geen ander hoe cruciaal betrouwbare verbindingen zijn. Die kennis nemen we nu mee naar een nieuwe branche waar continuïteit en inzicht net zo belangrijk zijn. Sinds februari 2026 levert BizzCon deze diensten aan warmteleverancier Eteck.

Veilige, datagestuurde toekomst

Op 28 januari lanceerde Eteck officieel haar Asset Connectivity & Monitoringprogramma. Dit is een belangrijke mijlpaal in hun reis naar een veilige, datagestuurde toekomst. Het programma heeft als doel: storingen vroegtijdig voorkomen, activa intelligenter beheren en klantenservice verbeteren. BizzCon is met haar connectiviteitsdiensten één van de vier partners in het gehele traject.


Over Eteck

Eteck ontwikkelt en beheert duurzame installaties voor warmte en kou. Deze installaties leveren energie aan woningen, bedrijven en utiliteitsgebouwen, in zowel nieuwbouw als bestaande gebouwen. Met meer dan driehonderd installaties en honderdtien duizend aansluitingen is Eteck de grootste aanbieder van duurzame warmte- en koudenetwerken in Nederland. “Het is mooi om te zien hoe onze kennis ook in een andere branche waarde toevoegt. Dat we die expertise hier mogen inzetten, voelt als een logische én leuke stap”, aldus Dennis.

Connectiviteitsdiensten leveren

Wat de samenwerking concreet inhoudt? Dennis vertelt: “Wij gaan connectiviteitsdiensten leveren tussen hun huidige gebouwbeheersystemen en de Cloudmanagementsystemen. Zo kan Eteck, dankzij alle partners, vergelijkingen trekken tussen verschillende systemen en zo dienstverlening verbeteren. We zijn blij met deze kans en kijken uit naar een mooie samenwerking. Sterker nog: de eerste inventarisaties zijn al begonnen!”

Hulp of advies nodig?

Neem vrijblijvend contact op! Wij helpen je graag verder.